„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.” -Bill Clinton

Strony internetowe

Jesteśmy agencją reklamową, która projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych zajmuje się od wielu lat. Można powiedzieć, że to nasz konik. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie, czyli to, co jest podstawą sukcesu w każdej dziedzinie. Teraz chcemy się nim podzielić z Tobą, a do tego gratis zaoferować 100% naszej wiedzy i pasji, przy tworzeniu Twojej strony internetowej. Centrum naszych działań stanowi nie tylko cała Polska, ale i Europa.

Czystrony internetowe Olsztyn wiesz, że z Internetu w Polsce korzysta ok. 64,3% populacji (wg badania NetTrack, wykonanego przez MillwardBrown)? Daje to ponad 24 mln użytkowników, czyli Twoich potencjalnych Klientów. Całkiem spory „tort” do podzielenia, prawda? My chcemy abyś „ugryzł” z niego jak najwięcej i dlatego proponujemy Ci tylko to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Nie będziemy obiecywać, że tylko dzięki stronie internetowej stworzonej przez nas osiągniesz sukces. Nie będziemy mówić, że jesteśmy najlepsi i nikt nie może się z nami równać. Nie będziemy tego robić, ponieważ chcemy być z Tobą szczerzy od samego początku. Chcemy, żebyś korzystając z naszych usług, czuł się bezpiecznie i aby Twój biznes, rozwijał się przy naszej pomocy. Dlatego właśnie, z pełną odpowiedzialnością, możemy obiecać Ci, że:

  • my stworzymy Twoją stronę internetową, a nie wykonamy ją/powielimy,
  • włożymy 100% naszej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w proces tworzenia Twojej strony internetowej,
  • chętnie udzielimy Ci wskazówek i rad,
  • przy tworzeniu Twojej strony internetowej korzystać będziemy tylko z najnowszych i najbezpieczniejszych technologii dostępnych na rynku,
  • Twoja strona internetowa będzie widoczna na każdym urządzeniu, począwszy od komputera po telefon.

Na te pięć obietnic, dajemy Ci naszą gwarancję, którą otrzymasz, gdy tylko zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę!

Dobrze przemyślana strona internetowa, to prawdopodobnie najskuteczniejsza reklama firmy. Dlatego tak ważnym jest, aby spełniała oczekiwania potencjalnych klientów. Tworząc strony internetowe dla naszych Klientów, zawsze staramy się dogłębnie zrozumieć i przeanalizować grupę docelową, jej maniery i preferencje. Wykonywane przez nas projekty, spajamy ze strategią sprzedażową firmy oraz dopasowujemy się do Twoich potrzeb i preferencji. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie w nich uczestniczymy, wdrażając innowacyjne rozwiązania. Do każdego zleconego nam projektu podchodzimy indywidualnie – nigdy nie działamy szablonowo, za to zawsze działamy z Klientem, a nie obok niego.

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z naszej oferty tworzenia stron internetowych!

 

Wizytówka firmowa / osobowa

strona internetowa wizytówkaTa oferta jest skierowana do Klientów, którzy nie potrzebują rozbudowanych systemów. Strona internetowa – wizytówka jest idealnym rozwiązaniem do przedstawienia własnej oferty, czy osoby w internecie. W większości przeanalizowanych przez naszą firmę przypadków klientom nie jest potrzebny rozbudowany system CMS, a jedynie możliwość samodzielnej edycji kilku podstron z ofertą, kontaktem itp. Jako nieliczni wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i oferujemy stronę internetową wizytówkę. Oferowane przez nas rozwiązanie zawiera ograniczony panel administracyjny, w którym można samodzielnie edytować treści czy dodawać zdjęcia. Jednocześnie, jeśli w przyszłości zwiększyłyby się potrzeby możemy rozbudować stronę bez konieczności tworzenia jej od nowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oferujemy oszczędność i nie zamykamy drzwi, bo wierzymy że Twój biznes poszybuje wysoko.

W cenie zawarte jest stworzenie strony internetowej (do 4 podstron) z autorską grafiką, formularzem kontaktowym i prostą galerią w terminie około 72 godzin od chwili zaakceptowania projektu i przekazania treści.

Strony internetowe wizytówki utrzymujemy wyłącznie na naszych serwerach.

 

Strony internetowe artCMS

strony internetowe cmsStrony internetowe artCMS to idealne rozwiązanie klientów chcących samodzielnie edytować/dodawać teksty, galerie, prowadzić bloga, wysyłać newsletter i wiele więcej. Ten produkt sprawdzi się perfekcyjnie w rozbudowanych serwisach, lub takich stronach, na których wymagane są częste aktualizacje i rozbudowana funkcjonalność. Dzięki zaawansowanemu, a jednocześnie skrojonemu na miarę potrzeb panelowi administracyjnemu jest możliwość pełnej kontroli nad zawartością strony nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces wdrożenia się w system, przygotowaliśmy specjalną, prostą instrukcję. Strona internetowa artCMS to perfekcja w każdym calu, wyjątkowa funkcjonalność z możliwością rozbudowy i prostota użytkowania.

Nie wymyślamy koła na nowo! Przy realizacji projektów korzystamy z wielokrotnie nagradzanych systemów CMS, z których korzystają między innymi takie firmy jak IBM, HP, Sony, BMG, EMI, ING czy MTV. Dodatkowo, opierając się na własnym doświadczeniu, dołożyliśmy kilka usprawnień dzięki czemu, nasz produkt jest jeszcze bardziej intuicyjny i przystępny. Postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania, aby oferować swoim Klientom szybkie, poprawne, bezpieczne i aktualizowane oprogramowanie. Każda wykonana przez nas strona internetowa jest w 100% zgodna z najnowszymi standardami oraz jest zoptymalizowana pod kątem SEO (pozycjonowania).

 

Nawet najlepsza strona internetowa będzie niczym, jeśli nie będzie on-line. Reagując na prośby naszych Klientów umożliwiamy wykupienie profesjonalnego hostingu w cenie 100 zł/rok.

 

Facebook fanpage

facebook fanpagePopularność serwisów społecznościowych stale wzrasta dlatego nie wolno o nich zapomnieć. Facebook jest obecnie najbardziej popularnym serwisem społecznościowym w Polsce, dlatego warto pokazać swoją ofertę także na nim. Facebook to także świetna platforma do komunikacji z potencjalnymi Klientami, przeprowadzania konkursów, czy sondowania dużych grup użytkowników.

W ramach naszej oferty stworzymy fanpage na popularnym serwisie społecznościowym Facebook oraz zintegrujemy go ze stworzoną przez nas stroną. Przy tworzeniu fanpage’a stworzymy i wykorzystamy grafiki spójne ze stroną internetową lub inne ustalone. Po skończonej pracy przekażemy wszelkie dane dostępowe do fanpage’a.

Przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą możemy opiekować się fanpage’m oraz przeprowadzić kampanię mającą na celu legalne pozyskanie fanów, w tym konkursy.

 

Modernizacja istniejących stron internetowych

modernizacja stron internetowychCo jakiś czas każda strona wymaga odświeżenia czy modernizacji. Jest to naturalna konsekwencja zmian merytorycznych czy wizerunkowych. W związku z wysoką konkurencją w segmencie stron internetowych, należy pamiętać i dbać o to, aby nieustannie podążać za nowymi trendami. Właśnie dlatego nasza oferta modernizacji istniejących już stron internetowych jest skierowana do osób chcących zmodernizować funkcjonowanie swojej strony lub odświeżyć szatę graficzną.