„Wynalazek druku jest swego rodzaju mesjaszem wśród wynalazków.” -Georg Christoph Lichtenberg

Poligrafia

Kiedyś, jeden z naszych Klientów zapytał nas czy jest coś, na czym nie drukujemy, odpowiedzieliśmy, że na ciele, bo boimy się igieł, chyba że farbkami i pędzlem.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej agencji reklamowej!

wizytówki olsztynWizytówki

Wizytówka jest obecna wszędzie, można by rzec, że jest wszędobylska. To właśnie wizytówka często jest pierwszą reklamą. To ona zaczyna lub kończy większość spotkań biznesowych, dlatego tak ważnym jest, aby była idealnie skrojona. Mimo swoich małych rozmiarów, jest w stanie przenieść wiele informacji, a także ukazać charakter jej posiadacza. To niewątpliwie niezbędnik w każdym biznesie jak i w życiu prywatnym.

Oferujemy wizytówki w dwóch rozmiarach: 85×55 i 90×50 mm. Wszystkie drukujemy na kredzie mat o gramaturze 350g. Każdą z naszych wizytówek możesz wzbogacić o jedno lub dwustronne uszlachetnienie folią połysk, mat lub soft touch. Ale to jeszcze nie wszystko: oferujemy także możliwość zaokrąglenia rogów i ekspresowe tryby realizacji.

Ulotki

Ulotka to nieprzerwanie najpopularniejsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Przy jej pomocy można bardzo szybko i przy niedużym nakładzie finansowym przeprowadzić niemal każdą kampanię. Nieważne czy chcesz wypromować nowy produkt, poinformować o ważnym wydarzeniu, czy przypomnieć o swojej działalności – ulotka jest dobra na wszystko.
W ofercie naszej agencji, znajdują się wszystkie najpopularniejsze formaty ulotek (od DL do A3), a także coś więcej. Jako nieliczni na rynku oferujemy wyjątkowe ulotki kwadratowe w rozmiarze 120×120 lub 200×200 mm. Do wyboru oddajemy gramatury 120, 170, 250 i 350g oraz możliwość uszlachetnienia wydruku. Dodatkowo (do gramatury 250g) możemy wykonać ulotki składane w „c”, „z”, na pół, w „okienko” lub mapę.

plakaty olsztynPlakaty

Plakat to chyba najstarsza forma reklamy. Może mieć różnorodny charakter, jest widoczny i skuteczny. Doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, a dzięki naszym nietuzinkowym projektom, pozostanie także zapamiętany.

W swojej ofercie posiadamy aż 11 formatów plakatów (od A3 do 1090x1530mm) po wyjątkowe i przyciągające uwagę, plakaty szarfy. Każdy z naszych plakatów zabezpieczamy lakierem dyspersyjnym, a na Twoje życzenie możemy także dołożyć lakier UV (do formatu B2). A jeżeli nadal Ci mało, to oferujemy także plakaty dwustronne.

 

Teczki ofertowe

Teczka to miejsce, w którym bezpiecznie przechowasz dokumenty, elegancko zaprezentujesz je swoim kontrahentom, czy po prostu wykorzystasz ją na co dzień do wielu celów. Jedno na 100% można powiedzieć o teczce – jest ona nieodłącznym elementem każdego biura czy konferencji.

Wszystkie oferowane przez nas teczki drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350g. Możesz także wybrać czy zadruk ma być jedno czy dwustronny. Nasze teczki możemy uszlachetnić na wiele sposobów, w tym folią soft touch w celu uzyskania aksamitnego w dotyku materiału, lub lakierem wybiórczym. Dodatkowo oferujemy także wybór wielkości bigu (grzbietu) teczki, wyglądu skrzydełek oraz koloru ewentualnej gumki.

 

katalogi olsztynKatalogi

Katalogi reklamowe to najlepsza i bardzo wszechstronna forma prezentacji Twojej pełnej oferty. Mimo wszechobecnych e-katalogów, ludzie dalej wolą wziąć wydanie do ręki, usiąść wygodnie i czytać. Oferowane przez nas katalogi niewątpliwie Cię zachwycą, szczególnie że oferujemy je aż w trzech oprawach: klejonej, zeszytowej lub spiralowanej.

W naszej ofercie posiadamy pełen zakres uszlachetniania katalogów, a także szeroki wybór papierów. Katalogi reklamowe wykonujemy w wielu oryginalnych formatach. Ich łączenie jest zawsze trwałe i solidne, bez względu na to czy zostało wykonane szyciem oczkowym, zeszytowym, spiralowym czy klejem.

 

Papier firmowy

Papier firmowy to bez wątpienia, świadcząca o profesjonaliźmie, wizytówka Twojej firmy. Nieważne, czy przygotowujesz ofertę, czy prowadzisz korespondencję. Ładny papier firmowy zawsze robi duże wrażenie i podnosi prestiż firmy. Warto zainwestować w wykonany przez nas papier firmowy i przypominać nim o swojej firmie, kiedy tylko jest to możliwe.

Oferujemy papier firmowy w dwóch rozmiarach (A4 i A5), drukowany w pełnym kolorze, a dzięki temu, iż wykonany jest na papierze offsetwoym 90g, możesz go bez zawahania użyć w swojej drukarce.

 

notesy olsztynNotesy

Notes to idealne rozwiązanie do zapisywania ważnych informacji i przechowywania ich w jednym miejscu. Zwykły notes może stać się też notesem reklamowym, który opatrzony Twoim logo, świetnie sprawdzi się jako miły podarunek dla kontrahenta. Teraz już nic nie umknie Twojej uwadze, szczególnie że nasze notesy drukujemy w wielu formatach i trzech opcjach do wyboru: klejone z okładką, klejone bez okładki i spiralowane.

Notesy wykonujemy na papierze 90g. Możesz wybrać ile kartek jest Ci potrzebnych (25, 50 lub 100), a także zdecydować się na zaokrąglenie rogów.

 

Podkłady na biurko / biuwary

Dzięki podkładowi na biurko już nigdy nie będziesz musiał szukać karteczki do zapisania ważnej informacji, będziesz miał taką kartkę tuż przed sobą. Do biuwaru możesz dołożyć kalendarz lub cokolwiek tylko chcesz, a my wydrukujemy to na wysokiej jakości papierze.

Biuwary oferujemy w formatach A3, A2, B3 i B2 w dwóch wersjach objętości: 26 i 52 kartki. U nas możesz wybrać także opcję zaokrąglenia narożników.

 

kalendarze olsztynKalendarze

Tego produktu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać ani polecać. Kalendarze są nieodłącznym elementem każdego biura i domu. Decydując się na wykonanie swoich kalendarzy u nas, możesz wybierać między kalendarzami trójdzielnymi, listkowymi, piramidkami, piramidkami z klejonym lub spiralowanym kalendarium, listwowymi, spiralowanymi, planerami czy też kalendarzami książkowymi. Dodatkowo kalendarze możemy zapakować w drukowane koperty. Z naszymi kalendarzami znajdziesz czas na wszystko.

 

Segregatory

Utrzymanie dokumentów w należytym porządku to podstawa sprawnego działania każdej firmy. Dzięki naszym wyjątkowym segregatorom staje się to niezwykle proste, a w dodatku estetyczne. Wykonywane przez nas segregatory mogą być także użyte jako oprawa katalogu produktów czy materiałów szkoleniowych. Nieważne jaką formę przybiera nasz wyjątkowy segregator, ważne jest, że zawsze reklamuje Twoją firmę.

W ofercie posiadamy segregatory z jedno lub dwustronnym nadrukiem, o szerokościach grzbietu od 41 do 75 mm. Dodatkowo możemy sprawić aby Twój segregator był jeszcze piękniejszy uszlachetniając go folią połysk, mat, soft touch lub lakierem wybiórczym. Oferujemy mechanizmy 2 i 4-ringowe oraz dźwigniowe. Ponadto masz do wyboru cztery rodzaje kieszonek i kółko grzbietowe.

 

Clipboardy

Clipboard to niewątpliwie najlepsza i najefektywniejsza podkładka do notowania. Swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w biurze lub domu, ale także podczas szkoleń, seminariów czy spotkań z klientami. Jest ona także nieodłącznym elementem osób pracujących w terenie. Clipboard jest jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamowym.

Oferujemy clipboardy w wersji zamykanej lub otwartej, każdy w jedno lub dwustronnym zadruku. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania jednego z czterech typów uszlachetnień oraz dodatkowego wyposażenia takiego, jak uchwyt na długopis czy kieszonka.

 

opakowania cd dvd olsztynOpakowania CD / DVD

Jeżeli poszukujesz oryginalnego i efektownego opakowania do płyt CD lub DVD dla swojego klienta czy dla siebie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. A może potrzebujesz opakowań na jakiś event lub uroczystość. Teraz to możliwe dzięki naszej ofercie wykonania w pełni zadrukowanych opakowań CD lub DVD.

Każde opakowanie wykonujemy na wytrzymałym papierze typu kreda 350g i wklejamy do niego plastikową wkładkę na płytę. Dodatkowo możesz wybrać czy Twoje opakowanie ma mieć jedno czy dwa skrzydełka oraz czy ma być uszlachetnione folią połysk lub mat.

Oferujemy także profesjonalny nadruk na każdego rodzaju płytach oraz ich kopiowanie / powielanie!

 

Pocztówki

Pocztówki, podobnie jak wizytówki, są wszędobylskie. Można je bez trudu znaleźć w każdym zakątku Świata. Teraz i Ty masz możliwość pokazania swojego kawałka Świata i przełamania wszechobecnej mody e-kartek.

W naszej ofercie znajdziesz pocztówki w tradycyjnym rozmiarze A6 lub niekonwencjonalnym i zaskakującym DL. Zadrukujemy je jedno klub dwustronnie, pokryjemy wybranym uszlachetnieniem, a gotowy produkt otrzymasz na wyjątkowo trwałym papierze kredowym 350g.

 

zaproszenia olsztynZaproszenia

Organizujesz jakieś wydarzenie? Szkolenie, konferencja, spotkanie integracyjne – gdziekolwiek i na cokolwiek zapraszasz swoich Gości, nasze zaproszenia zawsze dają radę. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Kuszą jakością wykonania i starannie dobraną szatą graficzną. Wiemy, że każde spotkanie zasługuje na wyjątkową oprawę, dlatego dajemy Ci możliwość wyboru z  szerokiego wachlarza aranżacji zaproszeń.

Zaproszenia oferujemy w czterech formatach zadrukowane jedno lub dwustronnie. Każde zaproszenie drukujemy na kredzie mat 350g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat.

 

Bilety

Organizujesz mecz, imprezę lub koncert? Bez biletów się nie obejdzie. Nasz produkt wydrukujemy w pełnym kolorze na offsecie 90g. Dodatkowo bilety możemy skleić w bloczki po 100 sztuk. Jeśli niezbędna jest Ci unikalna numeracja biletów, to dla nas też nie jest problemem. Ponadto oferujemy wykonanie, ułatwiającej rozerwanie biletu, perforacji. Nic tylko zacząć je sprzedawać i zarabiać!

 

Ponadto oferujemy także:

– torby reklamowe,

– papier pakowy,

– arkusze plano.