„Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy,
to może to zrobić fotografujący.” -Ansel Adams

Fotografia

Czy wiesz jaki narząd zmysłów dostarcza najwięcej informacji? Tak, to wzrok. Dlatego, tak ważne w reklamie jest dobre zdjęcie. Poprawnie dobrana fotografia może bardzo zwiększyć konwersję z przeprowadzonej kampanii. Natomiast, niewłaściwe zdjęcie sprawi, że reklama nie przyniesie pożądanego efektu, a co za tym idzie zainwestowane w nią pieniądze „pójdą w błoto”. Dlatego właśnie postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zaoferować naszym Klientom pełen zakres usług fotograficznych. Nasz fotograf to uznany i ceniony fachowiec w swojej dziedzinie, pracujący wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie marki Canon.

Jednocześnie, oferujemy profesjonalną obróbkę graficzną zdjęć na, uważanym za najlepsze na Świecie, oprogramowaniu firmy Adobe.

Oferujemy także profesjonalne wydruki zdjęć zarówno w formie albumu jak i prac wystawowych.

 

fotografia produktowa olsztynFotografia produktowa

Nasza oferta fotografii produktowej jest skierowana nie tylko do właścicieli sklepów internetowych,  ale również do wszelkich innych firm chcących zaprezentować swoje produktu w estetyczny sposób. Do wykonywania zdjęć używamy profesjonalnego sprzętu studyjnego, dzięki któremu możemy osiągnąć praktycznie 100% odzwierciedlenia rzeczywistego wyglądu produktu. Dbamy o każdy detal, w tym kolory, tak aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadzamy do oferty zdjęcia 360 stopni, dzięki którym zobaczysz swoje produkty w zupełnie nowej odsłonie. Widok 360 pozwala na pokazanie nawet najdrobniejszych elementów produktu takich, jak faktura czy ozdobne ornamenty. Wysokiej jakości wizualizacja umożliwia przedstawienie konsumentowi unikalnych cech danego produktu i swobodne przeglądanie dzięki funkcji obracania, powiększania i oddalania. Fotografia produktowa 360 stopni to perfekcyjne ukazanie Twojego produktu!

 

fotografia reportażowa olsztynFotografia reportażowa

Pamięć ludzka jest ulotna, dlatego warto zatrzymać ważne momenty na zawsze. Fotografia reportażowa to wyjątkowy cykl zdjęć obrazujących dane wydarzenie. Doskonałe ujęcia, ludzie uchwyceni w ruchu, dynamika i akcja. Wszystko to sprawia, że fotografia reportażowa jest jedną z najlepszych form dokumentacji organizowanego eventu. Ale to nie wszystko, bo wykonane zdjęcia mogą być również wykorzystane w przyszłości w materiałach promocyjnych.

Fotografia reportażowa doskonale sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju meczów, zawodów, gal sportowych, sportów walki, ale również na targach, prezentacjach, konferencjach, wystawach, koncertach, sztukach teatralnych, premierach i innego rodzaju wydarzeniach kulturalnych czy społecznych.

 

fotograf ślubny olsztynPozostałe usługi

Zdajemy sobie sprawę, że reklama i fotografia reklamowa to nie wszystko. Dlatego rozszerzamy naszą ofertę o fotografię ślubną. Wykonujemy sesje ślubne w dowolnym miejscu, zdjęcia podczas ceremonii zaślubin, a także na weselach czy przyjęciach ślubnych. Wykonane przez nas zdjęcia będą niewątpliwie piękną pamiątką na długie lata.